«Черкаські мавпи» програли БК «Запоріжжя», «Мотор» здолав «СКА-Мінск», «Кременчуг» поступився «Білому Барсу», третя ракетка України програла в чвертьфіналі, Мілевський змінює команду

Найцікавіші новини спорту за 10 січня.

Баскетбол. «Черкаські Мавпи» у результативному матчі поступилися «Запоріжжю». Запоріжці повернулися до верхніх таблиць турніру. Наступний матч БК «Запоріжжя» відбудеться 12 січня на виїзді проти «Київ-Баскета».

Гандбол. Запорізький «Мотор» в контрольному матчі проти віце-чемпіона Білорусі «СКА-Мінськ» за останні 11 хвилин гри дозволив суперникам закинути лише один м’яч і в підсумку здобув нелегку перемогу 26:23

Хокей. Сьогодні відбувся матч регулярного чемпіонату УХЛ. «Кременчуг» – «Білий Барс» – 4: 5 (1: 0, 2: 1, 1: 4). Команди тепер розташовані на 3 та 4 місцях у турнірній сітці.

Теніс. Третя ракетка України Даяна Ястремська (№59 WTA) програла чвертьфінальний поєдинок на турнірі категорії International в Хобарті. 18-річна українка у двох сетах поступилася 21-річній представниці Швейцарії Белінді Бенчіч (№63 WTA).

Футбол. Український нападник «Кишварди» Артем Мілевський лишає угорський клуб. Спортивний директор «Кишварда» Аттіла Ревеш заявив, що Мілевський повертається в Брестське «Динамо».