arrow_back

В Запоріжжі відбулися перегони на каяках, Запорізькі боксери здобули п’ять медалей чемпіонату України, українська зірка футболу зацікавив італійський клуб, ДЮСШ «МеталургU16» подолали групову стадію, Золото Президентського Кубка привіз додому запорізький тхеквондист

Перегони на каяках. Втретє у Запоріжжі за ініціативи клубу «Baydarka.zp.ua» проходять зимові перегони на каяках та SUP «Bayda Ice Challenge». Цього року змагання  зібрали вдвічі більше учасників, ніж в минулого — на старт вийшли 38 каякерів та SUPерів в складі 30 екіпажів. Каякери змагалися у класах K1, де взяли участь десять чоловіків і одна жінка, та К2 – тут сперечалися чоловічі та змішані екіпажі, і один жіночий дует. Дистанція складала 12 км – від кемпінга «Сагайдачний», навколо острова Байда і назад. За традицією змагань, той хто на фініші наважувався пірнути у крижану воду, отримував так званий «ескімос-бонус» — мінус три хвилини від показаного часу. Перемогу у змаганнях чоловічих двійок здобули Володимир Чабан/ Володимир Мясоїд, які продемоснтрували час 1:15:47. У змаганнях змішаних та жіночих дуетів перемогли Костянтин Свідерський / Ольга Брилєва — 1:17:14. А в одиночному класі першим фінішував Роман Ліпара, його час 01:11:09, з урахуванням «ескімос-бонусу». Чоловіки на SUP-дошках також долали дистанцію навколо острова Байда. Цілком очікувано перегони виграв лідер українського веслування стоячи – Олексій Сіденко з показником 01:11:14 (з урахуванням «ескімос-бонусу»). У жінок, які змагалися на вдвічі меншій дистанції – 6 км (до Аркового мосту і назад) перемогла матуся двох дітей з Дніпра – Дар’я Критіна, її результат 00:44:07 (з урахуванням «ескімос-бонусу»).

Бокс. У Харкові добіг завершення Чемпіонат України з боксу серед жінок у вікових групах: жінки, молодь, юніорки та дівчата. Успішно виступили на змаганнях запорізькі спортсменки, яким у підсумку вдалося привезти додому пять нагород. Тішить, що більшість з них щавойовані у змаганнях юніорок, а от же жіночий бокс в регіоні наьирає популярності і має перспективу. Як ми вже повідомляли, чемпіонкою України у змаганнях юніорок вагової категорії 50 кг здобула Олександра Горбуненко. Срібними призерками національної першості у цій же віковій групі стали: Ксенія Черенкова (70 кг), Аліна Сєдова (63 кг) та Анастасія Тихоненко (54 кг). Бронзою у змаганнях жінок відзначилася Ольга Шалімова, яка виступала у вазі 45-48 кг.

Футбол. Італійський клуб “Наполі” продовжує проявляти інтерес до українського півзахисника «Манчестер Сіті» Олександру Зінченко. Повідомляється, що спортивний директор неаполітанців Крістіано Джунтолі хоче бачити 22-річного українця в своєму клубі. У найближче трансферне вікно «Наполі» буде боротися за Зінченко, який стане однією з головних цілей для італійців. Нагадаємо, Зінченко перейшов в «Манчестер Сіті» влітку 2016 року. «Наполі» вже виявляв інтерес до українця, але клубам домовитися не вдалося. Італійські ЗМІ звинувачують в цьому англійську сторону. У поточному сезоні Зінченко провів 13 матчів, в яких забив 1 гол і віддав 4 ассисти.

Відбулися перші стикові матчі зимового Кубка Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Нагадаємо, Запоріжжя на цьому етапі представляють вихованці ДЮСШ «МеталургU16», які переконливо подолали групову стадію. За право виходу до наступного етапу вихованці Андрія Максименка сперечаються з маріупольською «Азовсталлю». Днями хлопці вдома провели перший, з двох запланованих поєдинків, який завершився перемогою запоріжців 2:0. Повторна гра відбудеться у Маріуполі 16 лютого.

Тхеквондо. У турецькому місті Белек проходив четвертий Президентський Кубок з тхеквондо. Цей міжнародний турнір класу G-2 був ліцензійним до чемпіонатів Європи серед спортсменів вікових категорій кадети, юнаки та дорослі. Блискучий результат показав на змаганнях вихованець СК «Мотор-Січ» та Запорізької ШВСМ Максим Маненков. У змаганнях кадетів, вагової категорії 33 кг, він провів шість переможних зустрічей, і став володарем золотої медалі!