arrow_back

Запорізький плавець переміг на турнірі в Німеччині, запорізькі легкоатлетки здобули два срібла на чемпіонаті України, запорізька спортсменка стала шестиразовою чемпіонкою світу з паратхеквондо, збірна з тенісу програла Швеції, «Динамо» програло американцям, наступний бій Усика

Найцікавіші спортивні новини за 6 лютого.

Плавання. Продовжує успішну серію виступів на міжнародних змаганнях запорізький плавець Сергій Фролов. Після золотого дубля, оформленого у Люксембурзі, спортсмен вирушив до Німеччини. Там представник Запорізької ШВСМ продовжив підтверджувати клас,  ставши переможцем на своїй коронній дистанцій 1500 м вільним стилем. У місті Ессен запоріжець зумів «виплисти» з 15 хвилин — результат Сергія  14 хв 52,84 сек.

Легка атлетика. Більше чотирьохсот спортсменів взяли участь у чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів, що проходив у Сумах. Дві медалі зуміли вибороти за змаганнях представники Запорізької області, Вихованець СДЮШОР «Металург» Микита Барабанов став срібним призером на дистанції 400 м. у фіналі вихованець Костянтина та Михайла Рураків показав результат 48.56 сек. Також срібло принесла команді представниця ДЮСШ «Спартак» Вероніка Крамаренко, яка виступає у секторі стрибків у висоту. З результатом 1 м 65 см дівчина стала другою. Відзначимо, що це друга поспіль медаль вихованки Миколи Кардача на чемпіонатах раїни. Напередодні 15-річна спортсменка виборола бронзу на юнацькому чемпіонат України. Шостим у змаганнях семиборців став у сумах Олександр Болілий (СДЮШОР «Металург»), підопічний Анастасії Ольховникової набрав 3570 очок.

Тхеквондо. В Туреччині стартував чемпіонат світу з паратхеквондо. Участь у змаганнях бере близько 400 спортсменів з 69 країн світу, які змагаються за медалі в розділах керугі і пумсе. У статусі пятиразовою чемпіонки світу вийшла на доянг запоріжанка Вікторія Марчук. Дівчина виступала в класі К43 у ваговій категорії до 49кг, і знову підтвердила свою перевагу, здолавши суперниць Аруну з Індії, а в фіналі достроково Даніелу Йованович з Сербії. Таким чином, Вікторія стала шестиразовою чемпіонкою світу з паратхеквондо. Варто відзначити, що наша спортсменка є першим номером світового рейтингу в своїй категорії, і тепер перебуває в недосяжності від конкуренток у боротьбі за ліцензію на Паралімпійські ігри в Токіо-2020.

Теніс. У Польщі пройшов перший день Кубка Федерації. Збірна України в стартовому матчі поступилася Швеції – 1: 2. Ключовий в протистоянні стала парна зустріч. На неї наша команда заявила Марту Костюк і Надію Кіченок. Перший сет наші дівчата виграли досить упевнено у Петерсон і Ларссон – 6: 2. Однак уже в другому сеті шведський дует захопив перевагу і впевнено закінчив сет – 6: 3. У вирішальній партії вже пішла гра нервів, нашим дівчатам вдалося повернути свою подачу, але при рахунку 5: 5 знову упустили її, не зумівши відігратися. Як підсумок, програш 7: 5, а разом з ним і поразки в матчі.

Футбол. Київське «Динамо» провело черговий контрольний поєдинок на зборах в іспанській Марбельї. Цього разу суперником підопічних Олександра Хацкевича був представник американської МЛС – бостонський «Нью-Інгленд Революшн». Рахунок матчу 1:3 на користь американців.

Бокс. Спів-промоутер Олександра Усика Едді Хірн розповів про те, коли українець проведе свій наступний бій: «Ймовірно, Усик повернеться в ринг 18 травня. Залишилося прийняти остаточне рішення про те, чи буде це бій проти Дениса Лебедєва, або проти представника хевівейта. Я думаю, що він буде битися вже в суперважкому дивізіоні ».