intern

Жіноча баскетбольна Суперліга: в Бердянську “Чайка” перемогла “Козачку”

20 березня у Жіночій Суперлізі відбувся один поєдинок. Чайка-ДЮСШ на своєму майданчику перемогла непоступливу Козачку 94:71.

Підопічні Срджана Радуловича вважаються домашньою командою, виграти у Бердянську спромоглися лише дівчата з БК Франківськ. Повторити їхній вчинок Козачці не вдалося.

Господарки дуже потужно розпочали матч, спантеличивши гостей. Вже у першій половині першої чверті вони здійснили очковий ривок 12:0. Як не крути, а Козачці за таких обставин довелося коритися і грати за сценарієм морячок. У першій чверті вони набрали 30 очок, а потім провели однаково добре другий і третій періоди – по 24:13. Таким чином на заключну чверть команди вийшли за рахунку 78:43 на користь Чайки. І лише коли питання переможця було знято остаточно (Жигула на початку чверті довела перевагу до +37), підопічні Срджана Радуловича дещо скинули оберти, але на загальну картину гри це не вплинуло.