arrow_back

«ZTR» перемагає в Одесі, Запоріжанка виграла чемпіонат України з боксу, збірна з тенісу здолала Болгарію, Андрій Павелко – член виконкому УЄФА, збірна з хокею програла Польщі

«ZTR» перемагає в Одесі, Запоріжанка виграла чемпіонат України з боксу, збірна з тенісу здолала Болгарію, Андрій Павелко –  член виконкому УЄФА, збірна з хокею програла Польщі

Найцікавіші спортивні новини за 7 лютого.

Гандбол. «ZTR» перемагає в Одесі. Розрив у рахунку неухильно зростав і за десять хвилин до фінальної сирени склав 16 пунктів (15:31). Після чого, особливо не напружуючись, «ZTR» довів матч до перемоги. ФГС «Одеса» (Одеса) – «ZTR» (Запоріжжя) – 20:33 (11:21).

Бокс. У Харкові проходить Чемпіонат України з боксу серед жінок, молоді, юніорок та дівчат. Головний внутрішній боксерський старт року у жіночому боксі став успішним для запорізьких дівчат, про це повідомляє Запорізька міська федерація боксу. У змаганнях юніорок вагової категорії до 50 кг чемпіонкою країни стала Олександра Горбуненко, яка представляє ДЮСШ 6. В фіналі вихованка Віктора Гудименка, перемогла киянку Марину Сьомку 5:0. Бронзу везе додому Ольга Шалімова, яка виступала в змаганнях жінок. Підготував спортсменку Дмитро Орєхов.

Теніс. Українські тенісистки Марта Костюк і Надія Кіченок виграли парний поєдинок проти команди Болгарії в рамках Першої групи Євро-Африканської зони Кубка Федерації. Ця перемога принесла українській збірній друге очко проти болгарок і наша команда виграла загальне протистояння, набравши перше очко в групі. Нагадаємо, вчора наші дівчата поступилися шведкам з рахунком 1: 2.

Футбол. Президент Федерації футболу України Андрій Павелко став членом виконкому УЄФА. Він обійматиме цю посаду до 2023 року. За українського функціонера проголосували на 43-му Конгресі Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА), який відбувся в Римі. Головною подією дня стали вибори президента УЄФА, за результатами яких Олександр Чеферін був переобраний на черговий чотирирічний термін. Павелко отримав 27 голосів – це мінімальна необхідна кількість для обрання.

Хокей. В рамках товариського турніру збірна України з хокею приймала Польщу і поступилася 1: 2 по буллітам. Відзначимо, що це був перший поєдинок команди після призначення головним тренером Андрія Срюбко, а Україна зараз готується до чемпіонату світу. У п’ятницю відбудеться ще один контрольний матч проти Польщі, а потім збірна зіграє з Румунією. Що стосується чемпіонату світу в дивізіоні 1 група B, то він пройде в Естонії з 28-го квітня по 4-е травня. Суперниками України будуть Естонія, Польща, Японія, Румунія і Нідерланди.