«Черкаських Мавп» дискваліфіковано, “Динамо” перемогло “Білий Барс” збір з вільної боротьби в Запоріжжі, наша тенісистка в півфіналі в Австралії, наступний бій Ломаченка, український боксер переміг американця

Найцікавіші новини спорту за 9 січня.
Баскетбол.
В матчі-відповіді ¼ Кубка України було дискваліфіковано команду «Черкаські Мавпи». Вони випустили на поле чотирьох легіонерів, замість дозволених трьох, а це є грубе порушення регламенту. Хоч черкаські баскетболісті і подолали «Київ-Баскет» за сумою двох матчів, але представники киян після гри подали протест, який було прийнято. Таким чином, у Фіналі чотирьох Кубка України зіграють “Одеса”, “Дніпро”, “Політехнік” і “Київ-Баскет”.

Хокей. У Києві завершився матч чемпіонату Української хокейної ліги, в якому харківське “Динамо” здобуло першу перемогу в 2019 році в грі проти “Льодяних Вовків”. Гра завершилася з рахунком 1: 5. Впевнений успіх харківських хокеїстів дозволив їм наблизиться до четвертого рядку – «Білого Барсу» на відстань в 9 балів. «Крижані Вовки» як і раніше останні.

Вільна боротьба. З 8 по 18 січня в Запоріжжі на базі спорткомплексу ЗНТУ відбудеться навчально-тренувальний збір з вільної боротьби серед спортсменів 2002-2004 р.н. Мета збору – підготовка до міжнародного турніру пам’яті Леоніда Дуная, який пройде в Харкові з 21 по 24 січня.

Теніс. Українка Даяна Ястремська та російська тенісистка Анастасія Потапова і вийшли в півфінал турніру в Хобарті (Австралія) в парному розряді. У чвертьфіналі вони в двох партіях обіграли представниць Румунії Ірину Біжу і Міхаелу Бузарнеску з рахунком 6: 4, 7: 6 (3). Тривалість протистояння склала 1 годину 29 хвилин.

Бокс. Промоутер українського боксера Василя Ломаченка повідомив, що чемпіон буде боротися за титул IBF. Бій повинен пройти в Лос-Анджелесі. Боб Арум трохи привідкрив двері таємниці і розповів, що володар поясів WBO і WBA Василь Ломаченко повинен вийти на ринг у квітні.

22-річний український важкоатлет Любомир Пінчук (8-1, 5 КО) здобув свою восьму перемогу на професійному рингу, здолавши за рішенням більшості суддів 28-річного американця нігерійського походження Лероя Джонса (3-6, 2 КО). Жодного разу в своїй кар’єрі Джонс не програвав достроково, не вдалося нокаутувати його і Пінчуку, який переміг на картах двох суддів з рахунком 39:37, в той час як третій суддя виставив нічию 38:38. Наступний бій Любомира Пінчука запланований на 2 березня в Піттсбурзі, США.