arrow_back

Запорізька каратистка перша у Хорватії, жіноча збірна з хокею перемагає на кваліфікації, Ястремська продовжує перемагати, Хабіб не дасть Конору реванш, Усик кардинально змінив імідж

Найцікавіші новини спорту за 17 січня.

Карате. 11-13 січня в Самоборі (Хорватія) відбулося 28 Гран-прі Хорватії з карате, яке зібрало 1401 спортсмена з 25 країн. Запоріжанка Еліна Селеменева, яка представляє запорізький клуб Concordia, завоювала дві золоті медалі. Так, юна спортсменка впевнено перемогла своїх суперниць в категорії Kumite female cadets (-54 кг) і в категорії kumite female juniors (-53 кг). За 8 місяців Еліна Селеменева увійшла в топ-10 рейтингу WKF – всесвітньої федерації карате – в своїй категорії дівчина займає 6-е місце в світі.

Хокей. У ПАР відбувся матч 4-го туру кваліфікації до жіночого Чемпіонату світу в Дивізіоні 2Б, де бере участь збірна України. Суперницями нашої команди стали дівчата з Гонконгу. Раніше жіноча збірна України здобула 3 перемоги на турнірі, і достроково посіла перше місце в турнірній таблиці. Завершивши останній матч турніру перемогою 5: 2, жіноча збірна України добилася стовідсоткового результату на кваліфікації до Чемпіонату світу в Дивізіоні 2Б, де зіграє вже в наступному році.

Теніс. Українська тенісистка Даяна Ястремська (№57 WTA) вийшла до третього кола Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу. У другому раунді українка в трьох сетах обіграла іспанку Карлу Суарес Наварро (№23 WTA). Даяна Ястремська (Україна) – Карла Суарес Наварро (Іспанія) – 6: 3, 3: 6, 6: 1

ММА. Чемпіон UFC у легкій вазі Хабіб Нурмагомедов заявив, що не має наміру проводити другий поєдинок з Конором Макгрегором. «А за що давати матч-реванш? Перед останнім боєм він теж багато говорив. Але коли ми зайшли в клітку, він нічого не зміг зробити », – сказав Нурмагомедов.

Бокс. 32-річний український боксер Олександр Усик, абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі, в свій день народження вирішив кардинально змінити імідж і поголився наголо. «Божевільний ранок. Всім мир », – написав Усик в Instagram, коментуючи свій новий імідж. 17-го січня спортсмену виповнилося 32 роки. Зараз Усик відпочиває на Балі. Ім’я наступного суперника українського бійця поки невідомо. Раніше повідомлялося, що їм може стати Олександр Повєткін або Луїс Ортіс.