intern

У другому турі Першої ліги запорізький “Металург” програв

Другий поспіль виїзний матч підопічні Івана Богатира проводили у Горішніх Плавнях з кременчуцьким «Кременем»,який проводить свої домашні матчі на стадіоні «Юність» через реконструкцію штучного покриття “Кремінь – Арени”.

Для запоріжців це був принциповий поєдинок. В перегонах у Другій лізі «Кремінь» та «Металург» зайняли відповідно перші та другі місця в турнірній таблиці. А в очних зустрічах перевага на стороні переможця Другої ліги – дві перемоги та одна поразка,або іншими словами, Кремінь набрав сім із дев’яти можливих залікових пунктів.

Напередодні , гравцями запорізького клубу стали хавбек Вадим Гриппа (Таврія-Сімферополь) та нападник Костянтин Черній(Кремінь),а також вихованці запорізького Металургу нападник Богдан Могильний (Металург u19), захисник Сергій Кулініч ( Спартак Суботиця,Сербія) та півзахисник Едуард Сарапій,який проходив оглядини в команді Прем’єр-ліги СК «Дніпро-1».

Майже увесь перший тайм запорізькі футболісти просиділи біля своїх воріт відбиваючи атаки господарів поля. І лише наприкінці першого тайму, вперше створили момент,коли Олексій Щебетун бив з лінії штрафної.

На 62-й хвилині матчу серія помилок, поблизу свого карного майданчика, призвела до пропущеного голу. На навіс з лівого флангу атаки відгукнувся Олександр Єрмаченко,який з кута воротарського майданчику скинув головою в центр на вільного Юрія Павлика(за яким не встиг Станіслав Дяченко),що в один дотик ударом головою не залишив шансів Ігорю Левченку -1:0.

Кінцівка матчу пройшла в обопільних атаках,але Кремінь грав більш обережно,адже одна атака Металурга могла перекреслити всі старання господарів поля.

Проте,нажаль запоріжці повертаюся до дому без очок та залишаються в низу турнірної таблиці,натомість Кремінь здобуває три очки та підтягуються до лідерів Першої ліги.

Вже найближчої суботи ,10 серпня,Металург дебютує перед власними вболівальниками . В цей день на “Славутич -Арену” завітає фіналіст останнього Кубка України- петровський “Інгулець”. Початок о 18:00.

В останньому матчі петровці вдома здобули перші очки, здолавши «Агробізнес» -2:0.

Тим самим,станом на суботу, Інгулець займає сьоме місце (3 очки), «Металург« – десяте місце (1 очко).