123

Запорізький борець приніс Україні бронзу чемпіонату Європи (ФОТО)

У Загребі (Хорватія) завершився чемпіонат Європи у греко-римської боротьби.

Дві медалі вибороли на першості континенту українські спортсмени —  «срібло» здобув Ярослав Фільчаков (82 кг) і «бронзу» приніс команді запоріжець Парвіз Насібов (67 кг). Про це повідомляє «Запорізький Спорт».

У першому поєдинку Парвіз здобув беззаперечну перемогу над хорватом Л. Іванчичем, а в 1/4 програв грузину Й. Хетцуріані.

Грузин пройшов до фіналу змагань, тож Парвіз отримав право боротися  у втішній сутичці за вихід до бонзового фіналу. Тут досвідчений запорізький класик здолав італійця З. Кабалоєва, а у малому фіналі вирвав бронзу у не менш досвідченого румунського спортсмена Міхая Міхуца.

Ще один представник Запорізької області — Артем Матяш, у вазі 87 кг провів два поєдинки. У кваліфікації виграв фіна на стадії 1/8 поступився шведу, у підсумку посівши 11 місце.