123

Запорізька спортсменка виграла чемпіонат Європи з паратхеквондо

В італійському місті Бар відбувся відкритий чемпіонат Європи з паратхеквондо.

Майже у повному складі національна збірна команда України взяла участь у цьому престижному рейтинговому турнірі і зуміла завершити змагальний рік, виборовши золоту, дві срібні та три бронзових нагороди.

Як повідомляє «Запорізький спорт», золото принесла Україні запоріжанка Вікторія Марчук. Шестиразова чемпіонка світу вп’яте в своїй кар’єрі виграла чемпіонат Європи (клас К43 вагова категорія до 49 кг).

За результатами жеребкування Вікторія стартувала одразу з півфіналу, де здолала суперницю з Китаю 72:2, а у фіналі перемогла чешку — 37:0, і поклала чергову медаль вищого гатунку у свою неймовірну колекцію нагород.