Запорізькі дзюдоїсти заробили медалі в Арабських Еміратах, запоріжанка успішно виступила на турнірі з дзюдо у Софії, «Мотор» переміг «СКА-Львів», БК «Запоріжжя» здолав БК «Хімік”, Українська тенісистка Даяна Ястремська встановила світовий рекорд

Найцікавіші спортивні новини за 4 січня.

Дзюдо. В Об’єднаних Арабських Еміратах пройшов міжнародний рейтинговий турнір з дзюдо класу G-1 «Fujairah Open». За доброю традицією новий змагальний рік почали на цьому турнірі вихованці СК «Мотор-Січ» Запорізької ШВСМ під керівництвом Андрія Яковлєва. Срібними призерами стали Дарина Яковлєва (жінки до 62 кг) і Владислав Площадний (юніори до 59 кг). Бронзу приніс команді Тарас Мальченко (чоловіки до 54 кг).

У Софії відбувся Кубок Європи з дзюдо серед жінок. У складі збірної України успішно виступила на болгарському татамі запоріжанка Марія Скора. У ваговій категорії до 57 кг наша спортсменка провела п’ять поєдинків. У стартовому з яких лише за 49 секунд розібралася з іспанкою, потім залишила позаду представницю Ізраїлю, далі у надзвичайно складному протистоянні більше дев’яти хвилин з’ясовувала з британкою хто вийде до півфіналу. Впевнена пройшла болгарку у битві за вихід до фіналу. І лише в зустрічі за золото переможну ходу запоріжанки змогла зупинити німкеня  Сафо Кобан. Золото вирушило до Німеччини, а Марія Скора стала володаркою срібла! Ця медаль стала єдиною для жіночої збірної України у Болгарії, та дозволила нашій команді посісти восьме місце.

Гандбол. «Мотор» продовжив серію перемог у Чемпіонаті України. Молоді опоненти «моторовців», клуб «СКА-Львів», намагалися боротися, але міць, завалена на них головною українською дружиною, звела нанівець зусилля львівських гандболістів. 34:15 – підсумок матчу «Мотор» з «СКА-Львовом».

Баскетбол. БК «Запоріжжя» ефектно здолав лідера чемпіонату на його ж майданчику. БК «Хімік» – БК «Запоріжжя» 74:79.

І п’ятий матч другого етапу юнацької євроліги підопічним Ірини Нагорної виграти не вдалося. У запеклій боротьбі протистояння у Ризі українки поступилися нідерландському «Оріндж Енджелс Екедемі».Дівчата з Амстердаму обіграли збірну України з перевагою в одне очко 45:44.

Теніс. Даяна Ястремська після феєричної перемоги на турнірі в Хуахіні продовжила підйом в рейтингу WTA. Тепер українка займає 34-е місце. Таким чином 18-річна Даяна стала наймолодшою тенісисткою в історії України, яка увійшла в топ-40 рейтингу. Минуле досягнення прінаждежало Світоліной, яка в 19 років стала 40-ю ракеткою світу. Відзначимо також, що вперше в історії відразу три українки перебувають в топ-40 світового рейтингу. Еліна Світоліна залишається на 7-й позиції, а Леся Цуренко – 24-я.